Romans Sergejevs noslēdz ziemas sezonu Utenē

Sestdien, svētdien (23.-24.03.2019.) Lietuvas pilsētā Utene notika Lietuvas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās. No mūsu Kluba sacensībās piedalījās Krišjānis Liepa kā tiesnesis, Jānis Jakubānecs CM + SCM loku klasēs un Romans Sergejevs RM + CRM loku klasēs. Jānis starp senioriem kvalificējās kā ceturtais, bet pēc finālcīņām ierindojās 5.vietā. Pieaugušo konkurencē kvalificējās 14.pozīcijā (no 17 dalībniekiem) un pēc turnīrcīņām ieņēma dalīto 9.vietu. Romāns startēja pieaugušo konkurencē ieņemot kvalifikācijā 2.vietu 27 atlētu konkurencē ar Sporta meistara rezultātu 573 (284+289), pēc turnīrcīņām palika 4.vietā. Startējot 7 kadetu konkurencē Romans kvalificējās kā otrais ar rezultātu 541 un turnīrcīņās izcīnīja pārliecinošu uzvaru!!! (Y) Oficiālie rezulāti šeit: http://ianseo.net/Details.php?toId=5311

Tie, kas brīvdienās nepiedalījās sacensībās Lietuvā intensīvi trenējās mūsu vasaras bāzē Pļava. Tai skaitā jaunieši un iesācēji. Iesācējiem bija dota arī unikāla iespēja praktiski iepazīties ar Pļavas labiekārtošanas darbiem. Pateicoties mūsu kluba jaunajiem biedriem Andrejam Vilimam un Andrim Avsjukovam, un piepalīdzot jau vecajiem Raivo Saars un Gints Andersons šovasar uz Pļavas būs iespēja noskalot treniņa sviedrus dušā!!! 🙂

Līga Ilona Deņisenoka vāca pērnā rudens lapas, apčubināja dārza stādiņus un uzrušināja dobes.