Amazones startē vienlaicīgi vairākās sacensībās

Izgājušo sestdien, svētdien (11.-12.01.2020.) Latvijā vienlaicīgi notika 4 loka šaušanas sacensības telpās. No vienas puses tāda prakse sadrumstalo jau tā nelielo lokšāvēju saimi, no otras puses, katrs var atrast sev pēc konkurences, formāta un kvalitātes piemērotākās sacensības, un nenoliedzami arī ģeogrāfiski tuvākās sacensību vietas ir izšķiroši, kad jālemj, kur piedalīties un kur ne. Katrā ziņā visiem bija dotas iespējas realizēt savas sportiskās ambīcijas. Šoreiz Amazones piedalījās trijās sacensībās no četrām, kas nav maz!

Uz Grobiņu devās Samir Morozkov, lai piedalītos sacensībās Seeburgas stops 2020. Kvalifikācijā Samirs uzrāda rezultātu 461 punkts un ieņem 16 pozīciju. 1/16 daļfinālā tiekas ar Bieliauskas Arnas no Klaipēdas un uzvar 6:0. 1/8 daļfinālā tiekas ar Nikolaju Siņņikovu no AiM Archery, kurš šinīs sacensībās ieguva sudraba medaļu, un diemžēl zaudē ar rezultātu 0:6. Līdz ar to Samir izcīna dalīto 9 vietu sacensībās.

Sacensībās Siguldas spieķis III startēja divi mūsu kluba pārstāvji – Aleksandrs Pancis ar garo angļu loku šoreiz palika 13.vietā, par ko pats ir ārkārtīgi neapmierināts, bet apņēmības pilns ir gatavs vēl neatlaidīgāk iesaistīties treniņprocesā, Eduards Lapsiņš spraigā cīņā ar neaprīkoto loku izcīna 2.vietu, zaudējot pirmajai veitai 5 punktus… Pa ceļam arī uzstādot dažus Latvijas rekordus.

Viss plašāk Amazoņi bija pārstāvēti sacensībās Mani pirmie starti janvārī, kuri notika Rīgā. 20 Amazoņi stājās uz šaušanas līnijas un rādīja ko māk! Lielākā daļa uzrādija savus labākos rezultātus, daudziem sanāca cīņa pašam ar sevi, kas arī nav nemaz tik viegli. Īpaši gribas atzīmēt Romana Sergejeva 289 punktus 1.distancē, Arinas Čalejas 240 punktus 2.distancē, Jāni Valdmani, kurš pamazām rāpjas arā no savas “milzu bedres” un Gunti Paviloni, kurš ir ambīciju pilns un rāda stabilu sniegumu vairākās sacensībās pēc kārtas, vēl tik nedaudz jāpiek rezultātam… Kā jau minēju – praktiski visi cīnījās un būtu pieminēšanas vērti! Skatiet rezultātus oielikumā, vērtējiet paši un gatavojamies nākamajiem izaicinājumiem!!!

Paldies visiem, kas brauca, startēja, piedalījās, organizēja, tiesāja un juta līdzi! Tiekamies Baltijas čempionātā Ventspilī!!!

Pielikumos rezultāti:  Seeburgas stops 2020Siguldas spieķis IIIMani pirmie starti janvārī un LIAC2020

MPS rangu tabula 2020_1

MPS_1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *