Gatavojamies Latvijas čempionātam

Lai kādi vēji pūš, tie nevar mūs, ne lauzt, ne liegt!!! Tā gribās šonedēļ saukt pilnā balsī! Viena riktīga rudens vētra ir apmeklējusi Pļavu.

Bet Latvijas čempionātu neviens nav atcēlis un darbi kūsā. Ja ar pļaušanu un līniju vilkšanu no sākuma kā gāja, tā gāja, tad ar vairogu gāšanu Redžinalds izcēlās gan… Nepietiek ar to, ka vairāki vairogi gar zemi – pats vēl iemanās zem viena vairoga pakrist apakšā! Lab ka Redžs nav nekāds plānā galdiņa urbējs – pamet vairogu malā un raušas atkal kājās! Arī Aleksejs kā mazā atspolīte velk līnijas un sprauž mietiņus. Tad atbrauc Aleksandrs un stingri noteica: “Uz lauka es tev palīdzēšu cik vajag, bet mežā IFAA trasi spraust neiešu!” Uz manu neizpratnes pilno skatu piebilda: “Lai visādiem junioriem nebūtu ko pārmest – nu ja, Redjko pats trasi nosprauda, pats uzvar…” Nu nezinu, nezinu, kādas priekšrocības var būt dalībniekam, kurš piedalās zināmu distanču trases nospraušanā?… Pateicoties Aleksandra un Redžinalda spēka plecam vsis FITA sacensību vairogi iz vietās. Paliek tik tāds sīkums kā izveidot treniņlaukumu un nospraust IFAA trasi…

Nu tad visi, kuri vēl nav roku pielikuši (lai lielais darbs raitāk uz priekšu iet) to var izdarīt piektdien (16.09.2011.) visas dienas garumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *