Latvijas loka šaušanas vasaras sezona ir atklāta!

Un atkal Amazones čempiones!!! 🙂 Lai kā arī dažiem negribas to atzīt, bet mūsu Klubs vēl joprojām ir varenākais un spēcīgākais šai Valstī!!!

Sestdien, svētdien (6.-7.04.2019.) SK AMAZONES vasaras loka šaušanas bāzē “Pļava” notika Latvijas loka šaušanas vasaras sezonas atklāšanas sacensības. Nezinu kā Latvijas loka šaušanas federācijai tas izdodas, bet kārtējo reizi tika uzminēts īstais datums un laika apstākļi mūs lutināja. Principā visi mūsējie uzrādīja augstus rezultātus un medaļu klāst būtu vēl iespaidīgāks, ja mēs nebūtu spiesti “atdot” savus labākos šāvējus izlases komandu veidošanai. Bet es vienmēr esmu teicis – lielo interešu vārdā savas ambīcijas jānoliek maliņā! Neizplūdīšu plašās mūsu šāvēju snieguma analīzēs, bet dažu labu gan gribas pieminēt ar labu vārdu. Pirmkārt mūsu tiesnešus Jeļenu Sergejevu un Ingu Siksnu! Viegli viņām negāja, bet ar visu tika galā godam! Andris Avsjukovs – vēl lāga neapsildījis degunu pirmajos startos, bet jau metas cīņā ar meistariem!!! Un ne tikai metas, bet arī rāda zobiņus! Ļoti patīkami, ka mūsu vidū ir šādi zēni! Protams jāpiemin Romans Sergejevs, bet ka tik nesalielam par daudz… Teikšu tā – nebija slikts starts, bet pie lielajiem zēniem ar šādu rezultātu vēl nav ko darīt!!! Evijai Siksnai bija jācīnās vienai… It kā kadetu disciplīnu ieviesām, lai dotu kadetiem iespēju uzrādīt rezultātu un izpildīt normatīvus, bet izrādās visā Valstī ir tikai viens kadets, kuru tas reāli interesē… Un vispār – no 16 LLŠF biedriem tikai 6 uzdrošinājās stāties uz līnijas un cīnīties! Pārējie kā rādās māk tikai runāt…. 🙁  

Rezultāti šeit – http://ianseo.net/TourData/2019/5398/BOOK.pdf?time=2019-04-07+12%3A58%3A06

RW – Jeļena Kononova 1.vieta, CM – Jānis Jakubānecs 3.vieta, LM – Aleksandrs Pancis 2.vieta, MIX komandas – Rimma Matvejeva ar Jāni Bruži no Archery Liepāja 1.vieta, Jeļena un Gļebs Kononovi 2.vieta, Līga Ilona Deņisenoka un Eduards Lapsiņš 3.vieta, RW pilnās komandas – Līga Ilona Deņisenoka, Ieva Melle, Maija Skeltona 1.vieta, Jeļena Kononova, Anete Kreicberga, Rimma Matvejeva 2.vieta, RM pilnās komandas – Inārs Dubkevičš, Eduards Lapsiņš, Romans Sergejevs 1.vieta, Gints Jonasts, Gļebs Kononovs, Raivo Saars 3.vieta. Tā turēt!!! (Y) 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *