Varens medaļu lietus Ventspilī

Ar panākumiem noslēdzies Baltijas čempionāts Ventspilī. Nav pieejama statistika, bet rādās mūsu Klubs ir “savācis” vairāk kā 50% medaļu! Malači!

Kompaktloku klase – 8.v. izcīna Roberts Vaganovs, viņš arī saņem medaļu par 2.v. komandu cīņā!

Garais angļu loks – izceļas Runiškovu ģimene. Tētis Aleksejs izcīna 1.v. individuālā konkurencē un to pašu individuālā konkurencē paveic meita Marta. Abi kopā uzvar MIX komandu konkurencē. Aleksejs kopā ar Gunti Salmiņu un Vjačeslavu Voroņinu izcīna arī 1.v. pilno komandu konkurencē. Pilno komandu konkurencē pie 3.v. tiek arī Artūrs Everts. Individuāli Voroņinam 4.v., Salmiņam 6.v., bet Evertam dalītā 9.v.

Bet viss bagātīgākais medaļu birums ir Olimpiskā loka klasē – individuālā konkurence, meitenes. Izšķiršāviens ierindo Līgu Zommeri 1.v., Liju Viktoriju Seibuti 2.v., 3.v. Ieva Melle, 4.v. Jeļena Kononova, 6.v. Marta Runiškova, dalītajā 9.v. Linda Zariņa-Everte. Puiši. Romans Sergejevs 2.v., Dilans Gods-Romanovskis 3.v., Inārs Dubkevičš 7.v., Gļebs Kononovs dalītā 9.v. MIX komandās 1.v. Seibute/Gods-Romanovskis, 2.v. Zommere, 3.v. Kononova, 4.v. Melle, 5.v. Dubkevičš, 6.v. Sergejevs, 7.v. Mihailova, dalītā 9.v. Zariņa-Everte. Pilno komandu cīņā sievietēm 1.v. Melle, Seibute, Zommere, 2.v. Mihailova, Zariņa-Everte, 3.v.Kononova, Runiškova. Vīriešiem 2.v. Dubkevičš, 3.v. Gods-Romanovskis, Kononovs, Sergejevs.

Tas arī lielos vilcienos viss. Cerams, ka neko neesmu saputrojis un nevienu neesmu aizmirsis. Liels paldies visiem par cīņām un uzvarām. Tiekamies Latvijas jauniešu un pieaugušo čempionātos!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oficiālie rezultāti šeit – https://ianseo.net/Details.php?toId=18157