Amazones atkal čempiones!

1

Ļoti agrā sestdienas rītā (01.02.2014), caur puteni un tumsu, Lietuvas robežas virzienā, lauzās Amazoņu lokšāvēju delegācija 13.atlētu sastāvā, lai atgādinātu brāļiem leišiem, ka viņu panākumiem Latvijas čempionātā Ventspilī ir gadījuma raksturs. Un izdevās to izdarīt par visiem 100%: Daniels Borisenko CM un Katarina Vencjuna RW 9.vietā, Benita Strēle 7.vieta, Jeļene Kononova 5.v., Elīna Lapsiņa 4.v., Marina Rjabkova 3.v., Rimma Matvejeva 2.v., Evita Bugaja 1.vieta!!! Vīru konkurencē 9.vietā Māris Lapiņš, Kārlis Akots Gribulis un Dainis Eglavs. (Pēdējo gribas atzīmēt īpaši! Dainis sevi jau parādīja Latvijas čempionātā cīnoties kā līdzīgs ar līdzīgu pret igauni Ojame un tagad pretī stājās bijušās PSRS izlases lokšāvējs, rekordists un viens no Baltijas valstu titulētākajiem šāvējiem – Gediminas Maksimavičus! Ar rezultātu 6:2 uzvar Dainis!!!) Eduards Lapsiņš izcīna 4.v., bet sacensību varonis nenoliedzami ir Jānis Apsītis, kurš izcīna 1.vietu gan individuālajā, gan komandu vērtējumā!!! Un ja runājam par komandām, tad AMAZONES 2 (Kononova, Rjebkova, Vencjuna) uzvar AMAZONES 1 (Bugaja, Lapsiņa, Matvejeva) un izcīna 1.vietu, AMAZOŅU vīri (Apsītis, Gribulis, Lapsiņš) burtiski samala visus pretiniekus un arī saņem augstāko godalgu! 🙂 Paralēli šiem panākumiem labojām 4 Latvijas rekordus!!!

APSVEICAM VISUS AR PANĀKUMIEM!

P.S. Īpaši patīkami, ka raksturu parādīja mūsu kadeti – Evita Bugaja izcīnot 1.v.sacensībās un Kārlis Akots Gribulis ar savu stabilo startu komandas sastāvā! 🙂 Novēlu lai izdodas saglabāt sportisko formu līdz startam Eiropas junioru čempionātā Slovēnijā!

P.S.2 Paldies Evitas Mammai, kura sekoja sacensību gaitai un mūsu Prezidentam Arnim Podiņa k-gam, kurš uzskatīja par vajadzīgu pavadīt mūsu delegāciju!

Rezultāti šeit – Rezultati_Utene_01_02_2014Rezultati_Uten_01_02_turniri

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *