Amazones čempiones atkal!!!

2019.gada 15.–17.februārī Ventspils Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā notika Latvijas ziemas čempionāts loka šaušanā. Sacensības pulcēja 74 loka šāvējus, tai skaitā 21 Amazoni!!! Tā kā Latvijas čempionāts ir atklāts piedalījās arī viesi no Baltkrievijas, Lietuvas un Igaunijas.

Kvalifikācija tradicionāli notika vingrinājumos Indoor 25m Round un Indoor 18m Round. Mūsējie darīja ko spēja, bet diemžēl individuālajās cīņās augstākā kaluma godalgas šoreiz gāja secen. Toties komandu cīņās tika grābtas visa kaluma medaļas ar abām rokām! 🙂  Rezultāti ir sekojoši:

Olimpiskie vīrieši. 4.v. Romans Sergejevs, izpildot Sporta Meistara normatīvu (diemžēl nav tādas satatistikas, bet esmu diezgan pārliecināts, ka Romans ir jaunākais Sporta Meistars Latvijas loka šaušanas vēsturē), 6.v. Gļebs Kononovs, 9.v. dala Jānis Apsītis, Ivars Rabkevičš un Eduards Lapsiņš (par sevi varu teikt, ka šāvu savā līmenī, bet atradās kaut kāds igauņu jaunēklis, kurš šauj ar bultām, kurām vispār nav spārniņu, 26:27, 28:29, 28:29 un viss! 0:6….). 17.v. dala Samirs Morozkovs, Arnis Podiņš, Raivo Saars, Mārtiņš Svirskis un Jānis Valdmanis.

Olimpiskās sievietes. 3.v. Anete Kreicberga, 4.v. Līga Ilona Deņisenoka, 5.v. Rimma Matvejeva, 7.v. Jeļena Kononova, 8.v. Maija Skeltona, 9.v. dala Irīna Bārene un Zanda Rabkeviča.

Kompaktloks, vīrieši. 4.v. Jānis Jakubanecs, 6.v. Krišjānis Liepa, 7.v. Roberts Vaganovs.

Tradicionālais loks, vīrieši. 5.v. Aleksandrs Pancis.

Olimpisko vīriešu komandas. 1.v. Amazones-1 (Kononovs, Sergejevs, Lapsiņš), 5.v. Amazones-2 (Apsītis, Podiņš, Rabkevičš), 7.v. Amazones-3 (Morozkovs, Svirskis, Valdmanis).

Olimpiskās sieviešu komandas. 1.v. Amazones-2 (Bārene, Deņisenoka, Skeltona), 2.v. Amazones-1 (Kononova, Kreicberga, Matvejeva).

Kompaktloku vīriešu komandas. 1.v. Amazones (Jakubanecs, Liepa, Vaganovs).

 

Oficiālie rezultāti pieejami šeit: https://www.ianseo.net/Details.php?toId=5180

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *