Īsumā par nometni

Nometne notiks no 23.jūlija līdz 1.augustam (ja nemaldos… šausmīgi steidzos… jo internets te tik dārgs, tik dārgs…) Šai laikā nodarbības Klubā nebūs!!!

Vairāk šeit –

SK AMAZONES

VASARAS SPORTA NOMETNE 2010

Mērķi un uzdevumi – aizpildīt jauniešu brīvo laiku ar fiziskām aktivitātēm, paaugstināt meistarību loka šaušanā, veikt sabiedriski lietderīgo darbu uzlabojot un pilnveidojot vasaras treniņbāzi, apgūt loka šaušanas sacensību organizēšanas un tiesāšanas teoriju un praksi.

Vispārējās ziņas – nometne paredzēta loka šaušanas sporta kluba AMAZONES biedriem (pamatā jauniešiem un bērniem), notiks loka šaušanas vasaras bāzē (Babītes novada, Salas pagastā) no 2010.gada 24.jūlija plkst.7:00 līdz 1.augusta plkst.19:00, bez nakšņošanas, ar vienreizēju ēdināšanu ēstuvē „Pie katla” (kompleksa cena 2.00Ls – zupa, otrais ēdiens, dzēriens). Ja kāds nevar izbraukāt un vēlas nakšņot, tad to var darīt uz savu atbildību, savā teltī vai Kluba vasaras mājiņās (mājiņā ir tikai gultas – matrači, spilveni, segas utt.jāgādā pašiem). Jābūt apģērbam sportiskām aktivitātēm un nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

Nometnes iekšējās kārtības noteikumi un darba plāns:

–        ievērot ugunsdrošības, personīgās higiēnas un vispār pieņemtos drošības un kārtības noteikumus, bez ierunām pakļauties nometnes organizatora un dežurantu prasībām, ievērot nometnes dienas kārtības noteikumus. Visas aktivitātes pie ūdens tikai un vienīgi ar atļauju un pieaugušā (atbildīgā) tiešā klātbūtnē.

–        darba plāns sadalīts divās daļās: izlasei un izlases kandidātiem (izlase ir izlase visi pārējie ir izlases kandidāti). Izlase gatavojas startam sacensībās „Baltijas valstu čempionāts” (31.07-01.08.), tiesnešu praksi iziet sacensību „Mani pirmie starti” laikā (25.07.). Izlases kandidāti startē sacensībās „Mani pirmie starti” (arī 70m kontrolšaušana šo sacensību laikā pieskaitāms pie starta) un iziet tiesnešu praksi sacensību „Baltijas valstu čempionāts” laikā.

–        sods par nepakļaušanos nometnes kārtības noteikumiem – izslēgšana no nometnes un iespējams arī no Kluba.

Nometnes dienas kārtība:

7:00 ierašanās (tiem, kas nakšņo celšanās)

7:20-7:30 rīta rosme

7:30-8:00 brokastis (tiem, kas nakšņo)

8:00-9:00 sagatavošanās nodarbībām: rīta līnija (treniņuzdevumu formulēšana), karoga pacelšana, ekipējuma sagatavošana nodarbībām

9:00-13:00 rīta treniņš: praktiskā šaušana, sabiedriskais darbs

13:00-1400 pusdienas

14:00-17:00 brīvais laiks: sporta spēles un rotaļas

17:00-21:00 vakara treniņš: praktiskā šaušana

21:00 dienas rezumē: vakara līnija (treniņuzdevumu izpildes analīze), karoga nolaišana, došanās mājup (gatavošanās naktsmieram tiem, kas nakšņo)

23:00 – 7:00 naktsmiers (tiem, kas nakšņo)

Treniņuzdevumi saskaņā ar treniņplānu – izlasei orientēti uz psihaloģisko noturību un rezultāta tuvināšanu maksimumam, izlases kandidātiem uz šāviena tehnisko izpildi un inventāra piedzīšanu.

P.S.Apraksts ir vadlīnija, kura tiks koriģēta atkarībā no laika apstākļiem, sportisko rezultātu izaugsmes tempiem un nometnieku vairākuma vēlmēm (saprāta robežās).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *