Mūsu sportistu starti Igaunijā un Lietuvā

Sestdien Raplas rajona meistarsacīkstēs (Jarvakandi EST) Lapsiņš izcīnija 2.vietu, Zommere – 3.vietu, Santa Bērziņa – 3.vietu kadešu konkurencē. Meiteņu komanda AMAZONES (Zommere, Jurčenko, Kreicberga) ieņēma 2.vietu.

Svētdien Olivera Puri piemiņas sacensībās (Jarvakandi EST) Zommere un Amatnieks izcīna 2.vietu, vecmeistars Ivo Lipste svin uzvaru!!! Meiteņu komanda AMAZONES (Zommere, Malaša, Jurčenko) 2.vietā, puišu komandas AMAZONES-1 (Apsītis, Amatnieks, Jonasts) 2.vietā, AMAZONES-2 (Lapsiņš, Lipste, Dubkevičš) 1.vietā!!! Dramatiska bija Zommeres-Kreicbergas cīņa par iekļūšanu pusfinālā – pie neizšķirta rezultāta 5:5 Kreicbergai tika “nosvilpts” šāviens. Situācija bija strīdīga – vairums uzskata, ka tiesnesis deva signāla ātrāk par 40 sekundēm, bet tas nav pierādāms un tiesnesim vienmēr ir taisnība!!! Pat tad ja reizēm nav taisnības…

Lokšāvēju-mednieku Lietuvas atklātajā čempionātā Kernavā Aleksandrs Redjko izcīna 2.vietu!!! Andris Melecis 1.vietu veterānu konkurencē!

Sezonas atklāšanas sacensībās Tartu EST Pēteris un Kārlis Akots Gribulis izcīnījuši 1.vietu katrs savā grupā! Oficiālie rezultāti ŠEIT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *