Tradicionālās sacensības Pērnavas čempionāts

Sestdien (20.07.2019,) mūsu sportisti mēroja ceļu uz Pērnavu, lai piedalītos tradicionālajās sacensībās Pērnavas čempionāts. Diemžēl arī Igaunijā (tāpat kā pie mums) visādi “zaļie gurķi” sākuši organizēt savas sacensības paralēli jau tradicionālajām (Pērnavas čempionāts notiek no 1962.gada) un līdz ar to dalībnieku skaits bija neliels, bet tas nekādi neietekmēja sacensību kvalitāti, cīņas sparu un rezultātu blīvumu! 

Pirmkārt jau paties prieks ir par jaunajiem, kuri pieteicās un godam nostartēja: Patrīcija Tīna Rodina – 2.vieta jauniešu līdz 14 gadiem grupā un Inesi Sodori, kura ieguva 3.vietu pieaugušo iesācēju grupā (šai grupā uzvarēja mūsu Jānis Valdmanis!). 

Junioru grupā uzvarēja Gļebs Kononovs un Aleksandrs Pancis uzvarēja tradicionālo loku grupā.

Dramatiska cīņa notika RW grupā, kurā līderi mainījās ik pēc distances. Uzvarēja Rimma Matvejeva, kura startēja ar ne visai piemērotu inventāru, jo pašas loks dažas nedēļas atpakaļ salūza… Pie tam sacensību izskaņā Rimmai vēl pārtrūka stiegra… Bet tas neietekmēja Rimmas rezultātu un viņa izcīna uzvaru! Līga Ilona Deņisenoka, ar ļoti stabilu sniegumu, izcīnija 3.vietu un Jeļena Kononova 5.vietu.

RM loku klasē stabili, jau no pirmās distances, līderos bija Inārs Dubkevičs un godam izturēja līdz galam, izcīnot 1.vietu! Eduards Lapsiņš palika 5.vietā.

Laika apstākļi bija brīnišķīgi, sacensības noorganizētas labi un atpakaļceļā, tie kas vēlējās, varēja izpeldēties jūrā! 🙂 

Rezultātu protokoli šeit: IesācējiJauniešiPieaugušie.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *