Vasaras sacensību sazona ir slēgta!

Sestdien (23.09.2023.) loka šaušanas sporta kluba AMAZONES vasaras bāzē Pļava tika aizvadītas sezonas noslēdzošās sacensības brīvdabā. Neskatoties uz draudīgo laika prognozi sacensībās piedalījās 28 sportisti no 9 loka šaušanas klubiem (Archery Liepāja, Amazones, Curland, Fram, Lindales uguns, Archery Lions, Amazones / LPK, Odisejs, Stiegra). Atšķirībā no citām sezonas sacensībām, kurās tiek šautas divas kvalifikācijas distances un uzvarētāji tiek noteikti izslēgšanas turnīrcīņās, bet Vasaras sezonas slēgšanas sacensībās sportistu fizisko varēšanu un uzvarētājus nosaka pēc summētiem rezultātiem četrās distancēs. Lai arī sacensības iesākumā un noslēgumā bija patīkami laika apstākļi, tad sacensību otrajā un trešajā roundā papildus apgrūtinājums un sportistu sagatavotības, izturības un meistarības pārbaudījums bija ilgstošs lietus. Jāpiebilst, ka retam šo sacensību dalībniekam ir bijusi pieredze startēt līdzīgos laika apstākļos, tādēļ uzteicams ir sportistu cīņas spars.

Atlēti sacentās trīs šaujamloku klasēs, sievietes, vīrieši atsevišķā konkurencē. Godalgotās vietas ieguva: Rekursīvs loks sievietes: 1.vieta Lija Viktorija SEIBUTE (Amazones), 2.vieta Jeļena KONONOVA (Amazones), 3.vieta Anete KREICBERGA (Archery Lions). Rekursīvs loks vīrieši: 1.vieta un rekordrezultāts Dāvis BLĀZE (Odisejs), 2.vieta Romans SERGEJEVS (Amazones), 3.vieta Dilans GODS-ROMANOVSKIS (Amazones). Kompaktloks vīrieši: 1.vieta Krišjānis LIEPA (Archery Lions), 2.vieta Kaspars PASPĀRNIS (Odisejs). Garais angļu loks sievietes: 1.vieta Sanlija Aleksandra ĒRKŠĶE, 2.vieta Linda Zariņa–Everte. Garais angļu loks vīrieši: 1.vieta Vjačeslavs VOROŅINS (Amazones), 2.vieta Mārtiņš NEŠPORS (Amazones), 3.vieta Aleksejs RUNIŠKOVS (Amazones).

Vēlreiz sveicam Dāvi Blāzi (Odisejs) ar šajās sacensībās uzlaboto Latvijas rekordu vingrinājumā 70m double raunds (144 bultas) no 1245 uz 1268 par 23 punktiem.

Oficiālie rezultāti šeit – https://www.ianseo.net/Details.php?toId=15234

Gandarījums par pilnvērtīgu loka šaušanas vasaras sezonu, bez ierobežojumiem un distancēšanos. Pavisam drīz jau tiekamies ziemas sezonas sacensībās iekštelpās.

Materiālu sagatavoja Mārtiņš Nešpors.

Pēc sacensību gaisoti krāšņi papildināja Romana Sergejeva uzvarai Pasaules jauniešu čempionātā veltīts salūts!!! Paldies Lijas Viktorijas tētim un Sanlijai Aleksandrai par raķetēm!

383195575_674007254449602_4757359436570008961_n

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *