Zane cīnās par iekļūšanu Francijas izlasē

Kā jau zināms, nedēļas nogalē, Zane Bērziņa piedalījās Francijas izlases atlases sacensībās Kannās (FRA) un otrajā dienā mēs sagaidījām to, kam bija jābūt jau pirmajā – Zanes rezultāts (1275 punkti) ir OTRAIS uz reiz aiz Berenģeres rezultāta (1287 punkti)!!! Lai gan kopvērtējumā Zanei tikai 5.rezultāts – līdz 4.vietai pietrūka nieka 3 punkti un līdz 3.vietai seši. Kā  zināms uz divām FITAm tas nav nekas!!! Par rezultātiem varam papriecāties šeit. Bet, lai stāta kā gāja pati Zane:

Čau!!!
Kā jums gāja nedēļas nogalē? Mums te laiks bija vienkārši šausmīgs… Domāju, ka rezultāti par to liecina paši… Francijas loka šaušanas federācijas mājas lapā rakstīja (sestdienas raksts šeit, svētdienas šeit):

“Ārkārtīgi vējainos apstākļos,  Thomas Aubert un Berengere Schuh ir vadībā, pēc pirmās dienas, sacensībās atlases turnīram uz vietu izlasē startam pasaules čempionātā Turīnā. Loka šāvēji šāva ļoti spēcīgā vējā, kas pūta šo sestdien no Cote d’Azur,  labākais pierādījums tam ir rezultātu līmenis, kas sasniegts šodien. Laika prognoze svētdienai ir vēl sliktāka, jo tiek prognozēts arī lietus.”

Zane turpina stāstīt – Un svētdiena tiešām bija “lieliska”… Tādi paši laika apstākļi kā sestdien ar vēju 30 km/h un brāzmām līdz 65 km/h plus vēl lietus (drīzāk jau duša), kas nepārstāja līt visu dienu. Domāju, ka Edžus atcerās Itāliju, Varesse… (Jā, atceros, komandu pārstāvju balsojumā apm.99% nobalsoja par vingrinājuma FITA aizstāšanu ar vingrinājumu 2X70m!!! E.) Nu apmēram tā pat… Un lauks arī bija tāds pats… Sacensību beigās izskatījos tā, it kā būtu dubļu cīņās piedalījusies nevis loka šaušanas sacensībās… Loks arī nebija vairs balts…

Par manu šaušanu – sestdien tehniski nešāvu pārāk lieliski… Un vējš arī diez ko nepalīdzēja… Īsajās distancēs gāja labāk, neskatoties ka no 50m iešāvu 2 M… un 30m izšāvu savu labāko rezultātu… Pirms tam visu treniņu biju veltījusi tikai 50 un 30m, tas man ļoti palīdzēja.

Svētdiena… Biju psiholoģiski gatava, ka laika apstākļi būs vēl trakāki nekā sestdien. Un zināju, ka visu izšķirs psiholoģiskā noturība. Galvenais bija turēt vēsu prātu… Rezultātā 1279 punkti un kopvērtējumā 5 vieta!

Kopumā vērtēju savu startu kā ļoti veiksmīgu, jo laika apstākļi, maigi izsakoties, bija tiešām ļoti nelabvēlīgi, lai šautu ar loku. Bet tiku ar to visu galā veiksmīgi!!! Un kā pēc katra starta – ir atkal ko pamācīties. 🙂

Ceru, ka jums iet labi. Sekoju līdzi jūsu rezultātiem!!! 🙂

Samīļojieni visiem amazoņiem!!!

P.S. Jā, un vēl tik viens teikums – A noter que Zane Berzina, la Nîmoise étant de nationalité Lettone, est hors concours pour la sélection, kuru es tulkotu apmēram šādi: tā kā Zane Bērziņa, Nimes, ir pēc tautības latviete viņa ir ārpus konkurences un neietekmē atlases kārtību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *