AMAZONES čempiones atkal!!!

Rudentiņš bagāts vīrs un par to varēja pārliecināties mūsu Kluba biedri, kuri devās uz Igaunijas mazpilsētu Jarvakandi, lai piedalītos tradicionālajās sacensībās ABC FITA. Sacensību ideja ir dot iespēju dažāda līmeņa sportistiem sacensties ar sev līdzīgiem vienā konkurencē. Protams ne viss izdodas tik gludi kā iecerēts. Piemēram puisis no B līmeņa, Pearu-Jakob Ojamae SK SAGITARIUS EST, apšauj visus, arī A līmeņa sportistus… Bet visā visumā cīņas katrā līmenī bija bez kompromisiem. Arī laiciņš sākotnēji bija daudzsološ, bet pēcāk gan palija, gan vējiņš papūta un tas deva papildus slodzīti dalībniekiem, jo bija zibenīgi jāreaģē uz laika pārmaiņām un jāveic korekcijas ar tēmēšanas ierīci un šaušanas tehniku. Lai nu kā, bet atpakaļ braucām ar medaļām pilnām somām!
1. vietu izcīna un zelta medaļu ved mājās: Aleksejs Spuris RM C, Agate Zālīte CW B, Redžinalds Pučko CM B, 2.vieta un sudraba medālis Eduardam Lapsiņam RM A, 3.vieta un bronzas medālis Anetai Kreicbergai RW A. Sveicam mūsu varoņus!!! Diemžēl Aleksejam atkal pietrūka līdz SMK titulam (nieka 6 punkti)… Lapsiņam beidzot izdevās parādīt kaut cik cienījamu rezultātu 30m distancē – 349 punktus.
Sacensību periods lēnām iet uz beigām un jāsāk jau pamazām gatavoties jaunajai sezonai. Diemžēl mūsu Ginta starts Paralimpisko spēļu kvotas izcīņas sacensībās bija neveiksmīgs un viņš solās mest plinti krūmos. Skumji…
Bet zinot mūsu sporta veida specifiku es tam neticu! Gan jau sava prieka pēc pašaus. He, he, he…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *